‘Kallet’ atmosfera n’Kosovë Show nga Sergio (Video)

‘Kallet’ atmosfera n’Kosovë Show nga Sergio (Video)

Tashmë emisioni n’Kosovë Show, është bërë pjesë e pandashme e familjeve shqiptare.

Këtë javë në këtë emision të ftuar janë Yllka Kuqi dhe këngëtari nga Shqipëria, Sergio, por momentet sa interesante aq edhe prekëse nuk kanë munguar as edhe në këtë editcion, shkruan Gazeta NewBorn.

E për ta ndezur emisionin Sergio e ka kënduar një këngë

Temat
Emisionetn'Kosovë Show

Të afërta