Pse u bë nervoz Xhesika Ndoja “n’Kosovë Show” ? (VIDEO)

E ftuar këtë jave në emisionin “n’Kosovë Show” ishe këngëtarja shqiptare Xhesika Ndoja. Ajo si duket pas një konflikti që pati me moderatorin Shpëtim Desku, ngritet nga karrigia dhe...

E ftuar këtë jave në emisionin “n’Kosovë Show” ishe këngëtarja shqiptare Xhesika Ndoja.

Ajo si duket pas një konflikti që pati me moderatorin Shpëtim Desku, ngritet nga karrigia dhe del jashtë skenës, transmeton First Channel.

Se çfarë ndodhë pas kësaj, ndiqni “n’Kosovë Show” në televizionin First Channel.

Temat
Emisionetn'Kosovë ShowShowbiz

Të afërta