Kush është femra që kaloi natën e Shën Valentinit me Ledri Vulën

Kush është femra që kaloi natën e Shën Valentinit me Ledri Vulën

Shumë personazhe publike shqiptare, ndoshta edhe si një garë mes tyre nuk nguruan ta ndajnë me fansat Shën Valentinin e tyre. Sigurisht gjthçka u tregua ishin lulet ose ndonjë çokollatë, momentet intime secili i mbajti për vete.

Ndryshe nga shumica, Ledri i cili është shumë i dashur dhe i preferuar nga femrat e duket se natën e Shën Valentinit nuk e ka festuar vetëm me Encën, me të cilën kishte një koncert të përbashkët në Elbasan, shkruan newsbomb.al, por aty ka takuar edhe balerinën e klubeve të natës, Ana Geti.

Temat
Showbiz

Të afërta