As Armina Mevlani nuk i ‘reziston’ dot tundimit ‘Kim Kardashian’…ja çfarë bën (Foto)

Kim Kardashian shërben gjithnjë si muzë frymëzimi për femrat në mbarë botën. Ajo nuk është e preferuara e Armina Mevlanit, por këtë herë shohim që blogerja e njohur shqiptare...

Kim Kardashian shërben gjithnjë si muzë frymëzimi për femrat në mbarë botën.

Ajo nuk është e preferuara e Armina Mevlanit, por këtë herë shohim që blogerja e njohur shqiptare është frymëzuar nga stili i saj.

Pantallonat e saj “Gucci” janë të njëjta me ato “Adidas” që Kardashian solli si tendencë në shtator të vitit 2016.

Kopsat e hapura të tyre i lënë shumë vend imagjinatës dhe i bën vajzat të duken shumë seksi në sytë e adhuruesve, duke nxjerrë në pah gjithashtu edhe format e tyre trupore.

Mesa duket, këto detaje ka pasur në mendje edhe Armina me këtë look shumëngjyrësh që ka zgjedhur për këtë ditë gri./Blitz/

Temat
Showbiz

Të afërta