Fjolla Morina ‘shpërthen’ pishinën (Foto)

I ftohti i dimrit i ka trembur vipat shqiptarë. Pjesa më e madhe e tyre kanë zgjedhur brigjet e Meksikës për të përjetuar një sitinë vere të dytë. Fjolla...

I ftohti i dimrit i ka trembur vipat shqiptarë.

Pjesa më e madhe e tyre kanë zgjedhur brigjet e Meksikës për të përjetuar një sitinë vere të dytë.

Fjolla Morina është një prej tyre dhe duket se po e shijon së tepërmi djellin. Ajo ka postuar një foto provokuese në Instagram. E veshur me kostum banje dhe brenda një pishine, Fjolla dërgon një përshëndetje nga larg.

Temat
Showbiz

Të afërta