Tenori Kastriot Tusha martoi djalin, gjithë VIP-at në dasmë (Foto)

Tenori shqiptar Kastriot Tusha ka martuar djalin. Në ceremoninë e realizuar në Hotel Sheraton nuk kanë munguar të ftuarit VIP. Mes tyre ishin emra të njohur të muzikës si:...

Tenori shqiptar Kastriot Tusha ka martuar djalin.

Në ceremoninë e realizuar në Hotel Sheraton nuk kanë munguar të ftuarit VIP. Mes tyre ishin emra të njohur të muzikës si: Motrat Libohova, Eli Fara e cila shoqërohej nga vajza e saj, Manjola Nallbani, Eneida Tarifa, Artjola Toska.

Shpesh i mbledh Kosova po këtë herë artistët e muzikës janë mbledhur në kryeqytetin e Shqipërisë për të festuar gëzimin e kolegut të tyre. Mes të ftuarve nuk mungonte dhe Sinan Vllasaliu, Xeni, Afrim Muqiqi.

Temat
Showbiz

Të afërta