Ja cila bukuroshe e mbështet Linda Morinën (Foto)

Këngëtarja Linda Morina gjatë 2016-tës ishte njëra ndër këngëtaret më të përfolura.

Këngëtarja Linda Morina gjatë 2016-tës ishte njëra ndër këngëtaret më të përfolura.

E urtë e dashur dhe shumë naive, ndonjëherë të krijon përshtypje se është duke u shtirur në paraqitjen e saj, shkruan Kosovarja.

Si do që të jetë, Linda ka fituar simpatinë e shumë artistëve, disa nga ta i kanë shprehur haptazi se duan ta ndihmojnë në karrierë.

Ndërsa një bukuroshe nga Tirana, është fjala për Aurela Hoxhën është takuar me Lindën gjatë xhirimeve festive si duket, dhe ajo ka bërë një video teksa Linda këndonte me çifteli. Revista Kosovarja ua sjellë disa foto që i siguruam nga video në fjalë.

Se Linda e kall me dy tela dihet!

Temat
Showbiz

Të afërta