Ligji i ri i fizikës së Ramiz Lladrovcit: Forca bën fuqinë (VIDEO)

Një thënie e Ramiz Lladrovcit, kandidatit të PDK-së për kryetar të Drenasit, është bërë hit në rrjetet sociale.

Një thënie e Ramiz Lladrovcit, kandidatit të PDK-së për kryetar të Drenasit, është bërë hit në rrjetet sociale.

Duke folur në Rubikon, Lladrovci ka lëshuar shprehjen “forca e bën fuqinë”, që më pas u bë hit në rrjetet sociale.

Madje, menjëherë u hapën shumë faqe në Facebook me emrin si “Thënie nga Ramiz Lladrovci, Thënie Bylbyleske nga Ramiz Lladrovci” dhe më shumë.

Një video e fundit e punuar nga Nim Shabani është bërë hit në Facebook, duke marrë më shumë se 2,000 pëlqime dhe më shumë se 500 shpërndarje, shkruan Gazeta Express.

Videoja u postua me mbishkrimin “Bota shokohet pas zbulimit të Ligjit të parë të Ramizit. F=F ndryshon përgjithmonë shkencën e fizikës siç e kemi njohur deri më sot”.

Shikojeni videon:

Temat
Fun

Të afërta