A është një nga motrat Mustafa e egër në shtrat? (Video)

E vogla e motrave mustafa, Lule Mustafa, ka rrëfyer gjëra mbi jetën private. Në pyetjet provokative të intervistës “60 sekonda” në Prive, këngëtarja ka folur për eksperiencat e saj...

E vogla e motrave mustafa, Lule Mustafa, ka rrëfyer gjëra mbi jetën private.

Në pyetjet provokative të intervistës “60 sekonda” në Prive, këngëtarja ka folur për eksperiencat e saj seksuale në mënyrë të kufizuar.

Teksa u pyet se kë do ta fuste në shtrat çdo natë, ajo refuzoi të përgjigjet, Lulja vazhdoi duke thënë se i pëlqejën meshkujt bjondë.

E pyetur nëse është e egër në shtrat, ajo tha se “këtë nuk e di ende”, duke aluduar në një farë forme se mund të jetë edhe e virgjër.

Ndërsa nëse ka gjoks të madh dhe asocion me këngën “Mamica”, Lulja tha se nuk e gjen veten aty, ani pse ka gjoks mjaft të madh.

Temat
Showbiz

Të afërta