Konfirmohet dueti nga Kida dhe Xhensila (Foto)

Producenti i njohur shqiptar, Zzap, ka konfirmuar se këngëtarja Orhida Latifi që njihet si Kida do të sjellë projektin e ri në bashkëpunim. Dhe Kida ka zgjedhur kësaj radhe...

Producenti i njohur shqiptar, Zzap, ka konfirmuar se këngëtarja Orhida Latifi që njihet si Kida do të sjellë projektin e ri në bashkëpunim.

Dhe Kida ka zgjedhur kësaj radhe një femër për një duet seksi, është bukuroshja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj,

Projekti në muzikë do të mbajë firmën e Zzapit dhe Chrissit nga On Records.

Klipi do të punohet nga XL films,

Ky projekt pritet ta kthejë fuqishëm Kidën në skenën e muzikës shqiptare.

#OnRecords 🔥🔥🔥 @orhidealatifii @mairiunven @im_endrii @getinjo @artamemedi @ferofera

A photo posted by ZZAP (@zzap1) on

Temat
Showbiz

Të afërta