Të shtëna në Gjermani (Foto)

Para pak minutash janë raportuar të shtëna në qytetin e Gjermanisë, Dueren. Mediat gjermane shkruajnë se policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe se tani zona është bllokuar...

Para pak minutash janë raportuar të shtëna në qytetin e Gjermanisë, Dueren. Mediat gjermane shkruajnë se policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe se tani zona është bllokuar

Të shtënat kanë ndodhur në afërsi të një salloni të ondulimit, mirëpo policia beson se i armatosuri ka hyrë brenda ndërtesës ku besohet se po e mbanë edhe një person peng, thotë televizioni gjerman N-Tv.

Ende nuk është e qartë nëse ka ndonjë person të plagosur, në vazhdim do t’ju informojë lidhur me rastin.

Temat
Botë

Të afërta