‘Mos e shitni Bellerinin’

Santi Sacorla ka thënë se Arsenal do të gabonte nëse do të shiste Hector Bellerinin Mesfushori i Arsenalit, Sant Cazorla insiston se do të ishte gabim i madh shitja...
hec_1476801773-5006460-1

Santi Sacorla ka thënë se Arsenal do të gabonte nëse do të shiste Hector Bellerinin
Mesfushori i Arsenalit, Sant Cazorla insiston se do të ishte gabim i madh shitja e mbrojtësit të djathtë spanjoll, Hector Bellerin.

Spanjolli është duke kaluar momente shumë të mira në Arsenal, duke zgjuar kështu interesimin e shumë skuadrave, ndër to edhe Barcelona.

“Bellerin është mbrojtësi i së ardhmes. Për Arsenalin do të ishte gabim nëse do të lejonte që të largohej. Është e natyrshme që shumë skuadra e duan, ndër to City dhe Barcelona”, tha Cazorla IBTimes UK

Temat
BotëSport

Të afërta

 • gdb_1477043991-7079152

  De Biasi i përgjigjet Kaçes

  Gianni De Biasi ka folur për “përplasjen” që kishte me Ergys Kaçen para ndeshjes me Spanjën. Gianni de Biasi dhe Ergys Kaçe janë thyer mes vete para përballjes mes...
 • alegri-780x439

  Allegri i frikësohet entuziazmit të Milanit

  Ekipi i Vicenco Montellës është duke kaluar një moment pozitiv, ndërkohë që nga ana tjetër, bardhezinjtë dëshirojnë tre pikët për të konsoliduar pozitat në krye të tabelës së klasifikimit....
 • carrascooooo-780x439

  Carrasco blindohet, në Atletico edhe gjashtë vite

  Atletico Madrid ka bërë një punë fantastike duke blinduar yllin e saj, Yannick Ferreira Carrasco. Sulmuesi këmbëshpejtë është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme këtë edicion. Belgu ka...
 • feniks-780x439

  Feniksi mëson kundërshtarët

  Kampioni i Kosovës në futsall, Feniksi nga Drenasi, ka mësuar kundërshtarët për fazën Elite të futsallit në garat evropiane. Skuadra nga Drenasi është në grup shumë të fortë, por...