Diellza sjell nxehtësinë e Sri Lankës në Prishtinë (Foto)

Edhe në vjeshtë modelja e njohur dhe ish Missi Diellza Kolgeci, vazhdon të sjell nxehtësinë e verës. Në një fotografi që ka postuar ajo në Facebook,Diellza duket se po...

Edhe në vjeshtë modelja e njohur dhe ish Missi Diellza Kolgeci, vazhdon të sjell nxehtësinë e verës.

Në një fotografi që ka postuar ajo në Facebook,Diellza duket se po e shijon në maksimum pushimin në Sri Lanka,

E përmes fotografisë modelja bukuroshe po e sjell nxehtësinë e Sri Lankës në Prishtinë.

“Jam një shpirt i lirë.

Ose më admirojnë nga toka apo noti dhe fluturojë me…Por kurrë mos provoni të më burgosni . Bentota Sri Lanka”, ka shkruar Diellza.

Ndryshe Diellza edhe pse me angazhime në projekte të ndryshme ajo përsëri po gjen kohë të mjaftueshme për pushime në vende të ndryshme.

Temat
Showbiz

Të afërta