Me kë u takua Meda?(Foto)

Meda është këngëtari shumë i njohur në estradën tonë dhe njëkohësisht shumë i kërkuar me që këndon për grupmosha të ndryshme, shkruan revista Kosovarja. Së fundmi, ai në llogarinë...

Meda është këngëtari shumë i njohur në estradën tonë dhe njëkohësisht shumë i kërkuar me që këndon për grupmosha të ndryshme, shkruan revista Kosovarja.

Së fundmi, ai në llogarinë e tij në Instagram ka shpërndarë një fotografi me këngëtarin Adem Ramadanin, i cili poashtu shumë i njohur për publikun, e që kaloi nga muzika tallava në Ilahi dhe gjithsesi mbetet i pëlqyer ende jasht mase.

Me Adem Ramadanin

A photo posted by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Temat
Showbiz

Të afërta