De Biasi tregon sa do të qëndrojë te Shqipëria

Gianni de Biasi ka insistuar se do të përmbush kontratën e tij me Shqipërinë. Përzgjedhësi i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka thënë se ka kontratë me Shqipërinë deri në...
GianniDeBiasi-780x439

Gianni de Biasi ka insistuar se do të përmbush kontratën e tij me Shqipërinë.

Përzgjedhësi i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka thënë se ka kontratë me Shqipërinë deri në përfundim të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Ai tha se do t’i shkojë kësaj deri në fund, pastaj do të vendos për të ardhmen.

“E ardhmja ime? Varet nga shumë gjëra. Unë ende kam kontratë valide me Shqipëinë dhe do të jem i fokusuar deri në ndeshjen e fundit të kualifikimeve. Do të shohim se çafër do të ofrojë e ardhmja”, tha De Biasi për Tuttomercatoweg.

2016-06-14t191223z-2127386253-lr1ec6e1hccjm-rtrmadp-3-soccer-euro-alb_1476613175-1047279

Temat
Sport

Të afërta

 • gdb_1477043991-7079152

  De Biasi i përgjigjet Kaçes

  Gianni De Biasi ka folur për “përplasjen” që kishte me Ergys Kaçen para ndeshjes me Spanjën. Gianni de Biasi dhe Ergys Kaçe janë thyer mes vete para përballjes mes...
 • alegri-780x439

  Allegri i frikësohet entuziazmit të Milanit

  Ekipi i Vicenco Montellës është duke kaluar një moment pozitiv, ndërkohë që nga ana tjetër, bardhezinjtë dëshirojnë tre pikët për të konsoliduar pozitat në krye të tabelës së klasifikimit....
 • carrascooooo-780x439

  Carrasco blindohet, në Atletico edhe gjashtë vite

  Atletico Madrid ka bërë një punë fantastike duke blinduar yllin e saj, Yannick Ferreira Carrasco. Sulmuesi këmbëshpejtë është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme këtë edicion. Belgu ka...
 • feniks-780x439

  Feniksi mëson kundërshtarët

  Kampioni i Kosovës në futsall, Feniksi nga Drenasi, ka mësuar kundërshtarët për fazën Elite të futsallit në garat evropiane. Skuadra nga Drenasi është në grup shumë të fortë, por...