Njihuni me ish të dashurat e Getit (Foto)

Ai nuk është i njohur vetëm për sukseset e tij në karrierën muzikore, por ai është gjithashtu ndër emrat me të komentuar të skenës shqiptare kur bëhet fjalë për...

Ai nuk është i njohur vetëm për sukseset e tij në karrierën muzikore, por ai është gjithashtu ndër emrat me të komentuar të skenës shqiptare kur bëhet fjalë për lidhjet me të njohura dhe jo vetëm.

Fjala është pikërisht për reperin e famshëm, Getoar Selimi, i cili prej disa kohësh, është në një lidhej me moderatorin Marina Vjollca, por për të arritur deri tek kjo e fundit, hidhni një sy fotobe më poshtë për tu njohur me ish të dashurat e tij të famshme.

Temat
Showbiz

Të afërta