Një bukuroshe si kjo, ”bombë e vërtetë” (Foto)

Trajnerja e fitnesit dhe modelja Katya Elise Henry është një nga femrat më të nxehta që mund të shihni ndonjëherë. Bukuria e saj dhe linjat perfekte trupore të saj...

Trajnerja e fitnesit dhe modelja Katya Elise Henry është një nga femrat më të nxehta që mund të shihni ndonjëherë.

Bukuria e saj dhe linjat perfekte trupore të saj kanë bërë që të jetë mjaftë e ndjekur dhe e pëlqyer edhe në mediat sociale.

Me mbi 2.8 milion ndjekës në Instagram, kjo modele ka bërë miliona djem të ëndërrojnë për të. Ajo poston shpesh në Instagram, duke mos hezituar asnjëherë t’i tregojë linjat e saj trupore.

14073190_1825027567717003_729795211_n

dsc_4029

dsc_4697

Temat
Showbiz

Të afërta