Blero në gjendje të rëndë shëndetësore (Foto)

Këngëtari Blerim Muharremi, sapo e ka postuar një foto në Instagram ku si duket është i sëmurë, shkruan Kosovarja. Blero në mbishkrimin që i ka bërë fotos shkruan; “Si...

Këngëtari Blerim Muharremi, sapo e ka postuar një foto në Instagram ku si duket është i sëmurë, shkruan Kosovarja.

Blero në mbishkrimin që i ka bërë fotos shkruan; “Si perfundim”. Ne ua paraqesim foton e tij, dhe shpresojmë që të mos jetë diçka serioze.

Temat
Showbiz

Të afërta