Adelina Tahiri Faleminderit nënë për këtë engjëll (Foto)

Për këngëtaren Adelina Tahiri duket se sot është një ditë shumë e veçantë. Motra e saj mbush 10 vjeç dhe Adelina ka bërë një urim shumë të bukur në...

Për këngëtaren Adelina Tahiri duket se sot është një ditë shumë e veçantë.

Motra e saj mbush 10 vjeç dhe Adelina ka bërë një urim shumë të bukur në Instagram

Në këtë urim ajo ka treguar disa detaje të të tjera për motrën e saj dhe i ka bërë një falenderim nënës që e solli në jetë .

Bashkangjitur me foton këngëtarja shkruan:

“Çdo fjalë që do ta them do jetë shumë e vogël për ta thënë! E di që e pyesni veten a thu vall për kë e kam fjal, prap s’kam përgjigje!

Të falenderoj nënën që sot 10 vite më parë solli në dritë këtë engjëll, princesha Dajana!

Ka storjen(historinë) e vet dhe emri i saj, që e mbante e ndjera gjyshja ime. Faleminderit nënë dhe një herë për këtë engjëll

. Urime dhe 100 tjera të lumtura dhe me jetë të gjatë, të don shumë motra yte Adelina.”

I urojmë 100 vite të lumtura motrës të Adelinës dhe mund të themi se të dyja vajzat janë kaq të bukura e kanë një ngjashmëri të madhe me njëra tjetrën

Temat
Showbiz

Të afërta