Ja si duket Linda Morina me ‘dimi e jelek’ (Foto)

Linda Morina është mjaft e përfolur në mediet për muzikën dhe humorin e saj Si çdo herë Linda Morina është më e përfolura në rrjetet sociale ajo së fundmi...

Linda Morina është mjaft e përfolur në mediet për muzikën dhe humorin e saj

Si çdo herë Linda Morina është më e përfolura në rrjetet sociale ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet që ka dashur tju tregojë fansavë të saj se ajo është veshur në dimi e jelek.

bona note a tuti, una fotografia per qefin e fancave tmi,

A photo posted by LINDA MORINA (Faqja Zyrtare) (@lindamorinaofficjal) on

Temat
Showbiz

Të afërta