Ish miss Arizona zbulon edhe diçka tjetër tronditëse për Donald Trump

Ish miss Arizona, Tasha Dixon, ka thënë se kandidati republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump, dikur futej drejt e në dhomën e zhveshjeve të modeleve garuese gjersa ato...

Ish miss Arizona, Tasha Dixon, ka thënë se kandidati republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump, dikur futej drejt e në dhomën e zhveshjeve të modeleve garuese gjersa ato ishin të zhveshura, ose gjysmë të zhveshura.

Tasha ishte 18-vjeçare kur konkurroi për Mis Amerika, duke e fituar kurorën shtetërore, transmeton Express.

“Për herë të parë e njohën atë [Trumpin] kur ne ishin në dhomën e veshjeve dhe ishin gjysmë të zhveshura duke i veshur bikinit,” ka ajo për CBS.

“Ai thjesht u fut brenda. Nuk na dha afat për të vënë ndonjë rrogë mbi trup. Disa vajza ishin krejtësisht të zhveshura,” tregoi ajo.

Ai ka shtuar se njerëzit që punonin për Trumpin u bënin presion modeleve që të mundoheshin ta kënaqnin Trumpin, të shkonin të ai për t’i folur, si dhe të tentonin t’ia terheqnin vëmendjen atij gjersa ishin gjysmë të zhveshura.

Temat
Art

Të afërta