Manchester United nënshkruan me talentin e ri, Rooney (Foto)

Djali i yllit anglez, Wayne Rooney, ka nënshkruar kontratë me akademinë e Manchester United për zhvillimin e të rinjve. Kai Rooney, gjashtëvjeçar, ka marrë pjesë në stërvitje në akademinë...

Djali i yllit anglez, Wayne Rooney, ka nënshkruar kontratë me akademinë e Manchester United për zhvillimin e të rinjve.

Kai Rooney, gjashtëvjeçar, ka marrë pjesë në stërvitje në akademinë e klubit dhe raportohet se tani i është bashkuar “Djajve të Kuq” për t’i ndjekur hapat e babait.

Ai i është bashkuar djalit të Michael Carrick, Jacey.

Temat
BotëSport

Të afërta