Sulm në SHBA, 1 i vrarë, 5 të plagosur (Foto)

Policia në Grand Rapids, Michigan, raporton se të paktën një person është vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur në një incidenti me të shtëna. Incidenti më të shtëna...

Policia në Grand Rapids, Michigan, raporton se të paktën një person është vrarë dhe pesë të tjerë janë plagosur në një incidenti me të shtëna.

Incidenti më të shtëna raportohet të ketë ndodhur në parkingun e një qendre tregtare.

Temat
BotëLajme

Të afërta