Rahmani shpreson në rezultat pozitiv ndaj Ukrainës (Foto)

Amir Rahmani, mbrojtësi i Kosovës, shpreson që ekipi i Albert Bunjakit të nxjerr një rezultat pozitiv nga përballja me Ukrainën “Sot kemi një ndeshje të vështire, besojmë dhe shpresojmë...
kosovo-suomi-2016_1476007172-6737382

Amir Rahmani, mbrojtësi i Kosovës, shpreson që ekipi i Albert Bunjakit të nxjerr një rezultat pozitiv nga përballja me Ukrainën

“Sot kemi një ndeshje të vështire, besojmë dhe shpresojmë të kthehemi me rezultat pozitiv edhe kundër Ukrainës”, ka shkruar Rrahmani në Facebook, përcjell Express.

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovës do të luhet sonte nga ora 18:00 në kuadër të eliminatoreve për Botërorin ‘Rusia 2018’.

amir-rrahmani

Temat
SportVend

Të afërta

 • gdb_1477043991-7079152

  De Biasi i përgjigjet Kaçes

  Gianni De Biasi ka folur për “përplasjen” që kishte me Ergys Kaçen para ndeshjes me Spanjën. Gianni de Biasi dhe Ergys Kaçe janë thyer mes vete para përballjes mes...
 • alegri-780x439

  Allegri i frikësohet entuziazmit të Milanit

  Ekipi i Vicenco Montellës është duke kaluar një moment pozitiv, ndërkohë që nga ana tjetër, bardhezinjtë dëshirojnë tre pikët për të konsoliduar pozitat në krye të tabelës së klasifikimit....
 • carrascooooo-780x439

  Carrasco blindohet, në Atletico edhe gjashtë vite

  Atletico Madrid ka bërë një punë fantastike duke blinduar yllin e saj, Yannick Ferreira Carrasco. Sulmuesi këmbëshpejtë është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme këtë edicion. Belgu ka...
 • feniks-780x439

  Feniksi mëson kundërshtarët

  Kampioni i Kosovës në futsall, Feniksi nga Drenasi, ka mësuar kundërshtarët për fazën Elite të futsallit në garat evropiane. Skuadra nga Drenasi është në grup shumë të fortë, por...