De Biasi e injoron, Gashi shënon sërish (Video)

Shkëlzen Gashi, i cili nuk u ftua nga Gianni de Biasi, ka shënuar sërish gol Mungesa në listën e Kombëtares për ndeshjet me Lihtenshtajnin dhe Spanjën duket se ka...
gashi_1476004965-8989072

Shkëlzen Gashi, i cili nuk u ftua nga Gianni de Biasi, ka shënuar sërish gol

Mungesa në listën e Kombëtares për ndeshjet me Lihtenshtajnin dhe Spanjën duket se ka motivuar Shkëlzen Gashin, i cili është në një formë të shkëlqyer në kampionatin amerikan të futbollit

Sulmuesi kosovar ka shënuar gol në fitoren e Colorado Rapidsit ndaj Houston Dynamoi (2:3). Kjo fitore i ka mundësuar skuadrës së Gashit edhe matematikisht pjesëmarrjen në fazën finale në luftën për titull të kampionatit në MLS.

Temat
BotëSport

Të afërta

 • gdb_1477043991-7079152

  De Biasi i përgjigjet Kaçes

  Gianni De Biasi ka folur për “përplasjen” që kishte me Ergys Kaçen para ndeshjes me Spanjën. Gianni de Biasi dhe Ergys Kaçe janë thyer mes vete para përballjes mes...
 • alegri-780x439

  Allegri i frikësohet entuziazmit të Milanit

  Ekipi i Vicenco Montellës është duke kaluar një moment pozitiv, ndërkohë që nga ana tjetër, bardhezinjtë dëshirojnë tre pikët për të konsoliduar pozitat në krye të tabelës së klasifikimit....
 • carrascooooo-780x439

  Carrasco blindohet, në Atletico edhe gjashtë vite

  Atletico Madrid ka bërë një punë fantastike duke blinduar yllin e saj, Yannick Ferreira Carrasco. Sulmuesi këmbëshpejtë është duke kaluar nëpër një formë të mrekullueshme këtë edicion. Belgu ka...
 • feniks-780x439

  Feniksi mëson kundërshtarët

  Kampioni i Kosovës në futsall, Feniksi nga Drenasi, ka mësuar kundërshtarët për fazën Elite të futsallit në garat evropiane. Skuadra nga Drenasi është në grup shumë të fortë, por...