Liberta Spahiu ndryshon stilin (Foto)

Prezantuesja seksi e “Prive”, Liberta Spahiu ka ndryshuar stilin e saj, duke bërë ndryshime tek flokët e saj. Spahiu edhe me këtë stil duket e vecantë dhe simpatike, Kujtojmë...

Prezantuesja seksi e “Prive”, Liberta Spahiu ka ndryshuar stilin e saj, duke bërë ndryshime tek flokët e saj.

Spahiu edhe me këtë stil duket e vecantë dhe simpatike,

Kujtojmë se Liberta është njëra ndër prezantueset më seksi shqiptare.

Temat
Showbiz

Të afërta