Kallashi bëhet bjonde (Foto)

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi “Kallashi”, në faqen e saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi ku flokët e saj nuk janë më të zeza, siç jemi mësuar ta...

Valltarja e njohur, Donjeta Kosumi “Kallashi”, në faqen e saj në “Instagram”, ka postuar një fotografi ku flokët e saj nuk janë më të zeza, siç jemi mësuar ta shohim

Ajo shihet se ka ndryshuar dukjen dhe se flokët tani i ka me fije të bardha.

Temat
Showbiz

Të afërta