Ermal Mamaqi i propozon martesë prezantueses kosovare. Ajo në dilemë…(Foto)

Komediani dhe aktori Ermal Mamaqi në emisionin më të ri ‘Xing me Ermalin, edhe pse I është dashur të kaloj në një televizion tjetër ai nuk ka ndrruar struktur...

Komediani dhe aktori Ermal Mamaqi në emisionin më të ri ‘Xing me Ermalin, edhe pse I është dashur të kaloj në një televizion tjetër ai nuk ka ndrruar struktur të emisionit, shkruan Kosovarja.

Ermali vazhdon të ftoj figura të ndryshmë në emision, dhe nga kjo fotografi kuptojm se personazhi i radhës mund të jetë prezantuesja kosovare Elita Rudi.

Ermali si çdo here me shakat e tij edhe për Elitën ka pas një propozim dhe ja cili është ai:

po mundohet te me bind qe te martohem Si thoni ju?.Elita kërkon një mendim edhe nga fansate saj. /Kosovarja/

Temat
Showbiz

Të afërta