Erjona bashkëshortja seksi e Blerim Xhemailit pozon për “GQ” në Itali (Foto)

Blerim Xhemaili, futbollisti i njohur nga Gostivari i cili aktualisht luan për “Bolognan” në Zvicër, është shumë i pëlqyer nga adhuruesit e futbollit, por mesa duket jo më pak...

Blerim Xhemaili, futbollisti i njohur nga Gostivari i cili aktualisht luan për “Bolognan” në Zvicër, është shumë i pëlqyer nga adhuruesit e futbollit, por mesa duket jo më pak vëmendje ka filluar të marrë edhe bashkëshortja e tij.

Erjona Xhemaili është modelja e njohur shqiptare, njëherit edhe bashkëshortja e futbollistit e cila së fundmi ka pozuar për revistën e njohur italiane “GQ”.

Ajo është shfaqur tejet provokuese dhe seksi me bikini, gjersa revista prestigjjoze i ka kushtuar disa fjalë modeles shqiptare.

Çifti kanë disa vite që janë martuar dhe së bashku kanë një djalë të pagëzuar me emrin Luan.

Temat
Showbiz

Të afërta

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com