Çka po e lidh Robertin me ish të dashurin e Genta Ismajlit (Foto)

Ka kohë që muzicienti Robert Berisha ka njoftuar opinionin e gjerë mbi lëvizjen që ai bëri në muzikë pasi që filloi këndimin duke lënë anash kështu instrumentin që për...

Ka kohë që muzicienti Robert Berisha ka njoftuar opinionin e gjerë mbi lëvizjen që ai bëri në muzikë pasi që filloi këndimin duke lënë anash kështu instrumentin që për vite të tëra e mbajti atë në skenën muzikore.

Pas këtij lajmi ai solli dy projekte solo të cilave iu bëri edhe videoklipet, këngë këto që u pëlqyen dhe u pritën mjaft mirë nga publiku .

E me lëvizjen e bërë këngëtari gjatë përgjegjës për intrumentin e “Keyboardit” tashmë e ka ftuar ish të fejuarin e këngëtares Genta Ismajlit instrumentistin Milot Binaku i cili tash e disa vite mirret me muzikë.

Roberti dhe Miloti kanë formuar një dyshe perfekte dhe janë mjaft të angazhuar me mbrëmje muzikore.

roberti

Temat
Showbiz

Të afërta

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com