Tronditet Kombëtarja shqiptare, i lëndohet një yll

Ledian Memushaj është lënduar dhe nuk do të luaj kundër Lihtenshtajnit. Mesfushori i Kombëtares shqiptare Ledian Memushaj do ta ndjekë ndeshjen kundër Lihtenshtejnit nga tribuna. Ai nuk do të...

Ledian Memushaj është lënduar dhe nuk do të luaj kundër Lihtenshtajnit.

Mesfushori i Kombëtares shqiptare Ledian Memushaj do ta ndjekë ndeshjen kundër Lihtenshtejnit nga tribuna. Ai nuk do të jetë në dispozicionj të trajnerit De Biasi për këtë sfidë për shkak të një dëmtimi që ka.

Megjithatë, burime pranë stafit të kombëtares për “Panorama Sport” kanë bërë me dije se ai do të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës kundër Spanjës.

Kapiteni i Pescaras është kursyer nga stafi për këtë sfidë në mënyrë që të jetë një nga alternativat në gatishmëri të trajnerit dhe skuadrës për takimin e së dielës. /

Temat
RajonSport

Të afërta