Kush e dizajnoi vellon e nuses së Shyhretes ? (Foto)

Sigurisht se një darsëm e tillë nuk do të ishte aq madhështore po të mos shkëlqente nusja me vellon glamuroze si në përralla, shkruan revista Kosovarja. Natyrisht se për...

Sigurisht se një darsëm e tillë nuk do të ishte aq madhështore po të mos shkëlqente nusja me vellon glamuroze si në përralla, shkruan revista Kosovarja.

Natyrisht se për një vello të tillë përrallore, duhet shum mund dhe përkushtim në punë, e që për këtë meritat i shkojnë sallonit të njohur të vellove në prishtinë, Tabja Sposa, punuar nga Lumnije Krasniqi e cila njihet për punimet e saj fantastike të vellove.

Natyrisht se krah nuses shkëlqente edhe dhëndrri, djali i këngëtares së njohur Shyhrete Behluli.

Temat
Showbiz

Të afërta