Foto të rralla të Remzie Osmanit në fillimet e karrierës (Foto/Video)

Këngëtarja Remzie Osmani ashtu sikurse koleget e saja të muzikës popullore Shkurte Fejza, Shyhrete Behluli e të tjera, vazhdon të jetë në skenën muzikore me këngë shumë të mira...

Këngëtarja Remzie Osmani ashtu sikurse koleget e saja të muzikës popullore Shkurte Fejza, Shyhrete Behluli e të tjera, vazhdon të jetë në skenën muzikore me këngë shumë të mira të cilat i pëlqen publiku, përcjell Kolona.

Disa nga fotografitë dhe videot që i ka përmbledhur Kolona,al, të realizuara vite me parë por edhe ato që janë bërë së fundmi mund të vërehen ndryshimet në pamje që ka pësuar këngëtarja përgjatë viteve./Kosovarja/

Temat
Showbiz

Të afërta