Babai i motrave Ismaili jeton i qetë me këtë grua (Foto)

Rexhep Ismaili është babai i Adelinës, Emes e Zanfines. Yjet e muzikës shqiptare, janë rritur pa të atin, pasi prindërit e tyre ishin divorcuar kur ato ishin të vogla,...

Rexhep Ismaili është babai i Adelinës, Emes e Zanfines. Yjet e muzikës shqiptare, janë rritur pa të atin, pasi prindërit e tyre ishin divorcuar kur ato ishin të vogla, shkruan “Kosovarja”.

Rexhepi, ndryshe nga e ndjera, ish gruaja e tij Mona, nuk ka qenë asnjëherë i njohur. Ai ka jetuar largë të bijave dhe vëmendjes mediatike.

Rexhep Ismaili, një burrë zotëri, edhe më tej e jeton i qetë jetën e tij në krahët e bashkëshortes së dytë, shkruan “Kosovarja”.

Ja çifti në fjalë…

Temat
Showbiz

Të afërta