Angeline Jolie dhe fëmijët i nënshtrohen terapisë (Foto)

Aktorja e famshme amerikane, Angelina Jolie tashmë i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Brad Pitt. Tashmë familja është e traumatizuar dhe Angelina me fëmijët kanë filluar...

Aktorja e famshme amerikane, Angelina Jolie tashmë i ka dhënë fund martesës së saj me bashkëshortin Brad Pitt.

Tashmë familja është e traumatizuar dhe Angelina me fëmijët kanë filluar terapinë për të përballuar dhimbjen e divorcit, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Burime të afërta me Angelina-n dhe gjashtë fëmijët e saj kanë thënë se aktorja po qëndron e fortë përkundër asaj që ka përjetuar deri më tani.

Temat
Showbiz

Të afërta