Shkurta ia kthen me të njëjtën ‘monedhë’ Shyhretës (Foto)

Emra të këngëtareve të njohura të skenës muzikore kanë marr pjesë në kanagjegjin e nuses së Shyhrete Behlulit, Leartës që është mbajtur ditë më parë. Por në këtë kanagjegj...

Emra të këngëtareve të njohura të skenës muzikore kanë marr pjesë në kanagjegjin e nuses së Shyhrete Behlulit, Leartës që është mbajtur ditë më parë.

Por në këtë kanagjegj nuk është parë të ketë marr pjesë këngëtarja dhe kolegia e Shyhretës, Shkurta Fejza, përcjell Kolona.

E këngëtarja Shkurta si duket ia ka kthyer me të njëjtën ‘monedhë’ Shyhretës. Kjo pasi që muaj më parë kur ajo martoi vajzën e dytë, Shyhretja nuk mori pjesë.

Madje për këtë gjë, patën shkruar shumë herë mediet, ndërsa këngëtarja Shyhrete Behluli për Kolona.al pati thënë se kur i bëhen punët shkon, e kur nuk i bëhen nuk shkon. E sa i përket raporteve në mes tyre, Shyhretja pati thënë se qëndrojnë mirë.Ndryshe Shyhretja sot ka marr nusen me tradita kosovare, me shume vetura.

Temat
Showbiz

Të afërta