Mozzik bën blof – nuk ishte në shtrat me Alby’in (Foto)

Reperi shqiptar, Mozzik, kishte publikuar një fotografi ditë më parë, ku pretendonte se është në shtrat me porno yllin shqiptar, Alby Rydes. Megjithatë, në foto të publikuara në rrjetet...

Reperi shqiptar, Mozzik, kishte publikuar një fotografi ditë më parë, ku pretendonte se është në shtrat me porno yllin shqiptar, Alby Rydes.

Megjithatë, në foto të publikuara në rrjetet sociale, shihet se femra në fjalë nuk është Alby Rydes.

Alby nuk ka tatuazhet në fjalë në këmbë, ashtu sikurse femra në foton me Mozzik, i cili ia bëri tag bukuroshes në fjalë, shkruan Telegrafi.

Duket se ky ka qenë një tjetër “blof” i radhës i Mozzik me publikun e gjerë.

Shikoni foton dhe gjykoni vet!

Temat
Showbiz

Të afërta