Kush është djali që Vjollca Haxhiu po e përqafon kaq ngrohtë ? (Foto)

Këngëtarja e njohur, Vjollca Haxhiu sot si duket e ka pasur një ditë të mrekullueshme nën ngrohtësinë e një foshnje. Djali të cilin po e përqafon me kaq emocion...

Këngëtarja e njohur, Vjollca Haxhiu sot si duket e ka pasur një ditë të mrekullueshme nën ngrohtësinë e një foshnje.

Djali të cilin po e përqafon me kaq emocion e dashuri është i biri i kolegut të saj Sinan Hoxhës dhe bashkëshortes së tij Andra Destanit, shkruan lajmi.net.

‘Me Ansin, loqka e halles’, ka shkruar ajo përkrah fotografisë së postuar ndërsa e ka etiketuar Sinanin dhe Andrën.

Temat
Showbiz

Të afërta