Edhe Filloreta pozon nudo (Foto)

Filloreta Raçi një emër i ri në estradën shqiptare, por që këngët e saj po pëlqehen nga publiku. Së fundi ajo ka realizuar bashkëpunimin me Çiljetën i cili është...

Filloreta Raçi një emër i ri në estradën shqiptare, por që këngët e saj po pëlqehen nga publiku.

Së fundi ajo ka realizuar bashkëpunimin me Çiljetën i cili është mirëpritur nga fansat, transmeton ORAinfo.

Ndërsa kënga më e fundit solo e këngëtares, është lansuar pak kohë më parë me titull”Kus kus” dhe po pëlqehet mjaft shumë.

Filloreta është mjaft aktive edhe në rrjete sociale, ku së fundi ka postuar një foto në Instagram dhe në pjesën lartë shihet nudo e padyshim që nuk ka kaluar pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Temat
Showbiz

Të afërta