Publikohet “Ku je” nga Getinjo dhe Kida (Video)

Pas hitit “Ja kem nis”, Kida ka vendosur që të vijë në bashkëpunim me Getinjon, shkruan lajmi.net. Kënga e re sapo është publikuar në Youtube. Muzika si gjithmonë është...

Pas hitit “Ja kem nis”, Kida ka vendosur që të vijë në bashkëpunim me Getinjon, shkruan lajmi.net.

Kënga e re sapo është publikuar në Youtube. Muzika si gjithmonë është punuar nga Zzap&Chriss ndërsa tekstin e ka shkruar Getinjo.

Për klipin është kujdesur produksioni XL Films.

Temat
Showbiz

Të afërta